• Působíme na trhu již od roku 1997více

  • Vinylové podlahy jsou dnes nejvyhledávanější podlahová krytinavíce

  • Provádíme renovace podlah historických objektů

  • Komplexní dodávka, montáž obkladů a dlažebvíce

  • Poskytujeme komplexní servis rekonstrukcí

STAVONA Olomouc s.r.o.

 

 

Podlahy

V oboru podlahy realizujeme dodávky a montáže všech typů podlahových krytin včetně přípravy podkladu samonivelačními stěrkami, deskami OSB, DTD. Provádíme renovace stávajících parketových, dřevěných podlah včetně finální úpravy lakem nebo voskem, kladení přírodního linolea, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, korkové podlahy, textilní krytiny, PVC, čistící zóny, antistatické podlahy.

Dále se firma zaměřuje na provádění zátěžových, epoxidových podlah, které se využívají hlavně tam, kde je potřeba mechanické odolnosti a dokonalá čistitelnost.

 

 

Obklady a dlažby

Provádíme dodávky a montáže keramických obkladů, dlažeb v interiérech, montáže fasádních obkladů, terasových, čedičových a kyselině odolných dlažeb, montáže a dodávky mrazuvzdorných dlažeb teras a balkonů spolu s hydroizolacemi podkladů, obezdívkami van, závěsných WC, dodávky a montáže obkladů bazénů. Úzce spolupracujeme s firmou Mapei - dodavatelem stavební chemie.

Stavební práce

Stavební práce jsou realizovány převážně při opravách a rekonstrukcích objektů pro veřejné investory i privátní zákazníky.

 

 

Významní dodavatelé

logo Uzin logo Murexin logo Siko logo Mapei logo V-Podlahy logo Floor Forever

Go to top