O nás

Profil společnosti

Naše firma navazuje na rodinnou tradici z dob první republiky. Firma Stavona – Ivo Nápravník byla založena v roce 1997 jako sdružení dvou společníků s dlouholetou profesní praxí oboru podlahářství a obkladačství. V roce 2003 došlo k transformaci na právnickou osobu STAVONA Olomouc s.r.o.

Od zahájení činnosti se firma zaměřuje na dokončovací práce PSV a to na montáže všech typů podlahových krytin, montáže keramických obkladů a dlažeb včetně kompletních dodávek materiálů, spolu se záručním servisem a stavebními pracemi z oboru pozemního stavitelství. Za dobu svého působení firma zrealizovala řadu významných zakázek.

Od založení firmy se stabilizoval tým vysoce zkušených a řemeslně zručných pracovníků. Ke své činnosti má firma dostatečný počet zaměstnanců, včetně strojního a mechanizačního vybavení. Práce realizujeme jak pro bytovou výstavbu, rekonstrukce objektů, tak i stavby většího investičního rozsahu, průmyslové objekty, nemocnice a podobně.

Cíle naší společnosti:

sídlo firmy
  • Spokojenost zákazníků,dodržování termínů předání zakázek investorům v maximální kvalitě provedených prací spolu s dodávkami kvalitních materiálů, se záručním a pozáručním servisem
  • Vstřícný a přátelský přístup ke všem odběratelům,zákazníkům a obchodním partnerům
  • Získávání nových stálých zákazníků
  • Zajišťování neustálého odborného růstu pracovníků , využívání nových technologií
  • Vytváříme podmínky pro to, aby výsledky naší činnosti byly v souladu s platnými technickými a legislativními normami a předpisy, hygienickými, bezpečnostními a ekologickými podmínkami
Call Now ButtonZavolatRolovat nahoru